STRYKER
Tıbbi ve Cerrahi Ekipmanlar

Günümüzün zorlu sağlık hizmetleri ortamında, müşterilerimizin kaliteyi, verimliliği, güvenliği ve hasta sonuçlarını iyileştiren çözümlere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz.

Stryker’da, yaptığımız her işin başına kaliteyi koyarız. Etkili kalite sistemimiz aracılığıyla yasal gereklilikleri karşılayan yenilikçi ürünler ve hizmetler sunarak müşterilerimiz için sağlık hizmetlerini daha iyi hale getirmeye kararlıyız.

Stryker, dünyanın önde gelen tıbbi teknoloji şirketlerinden biridir ve müşterileriyle birlikte sağlık hizmetlerini daha iyi hale getirmek için çalışmaktadır. Şirket, Ortopedi, Medikal ve Cerrahi ile Nöroteknoloji ve Omurga alanlarında hasta ve hastane sonuçlarını iyileştirmeye yardımcı olan yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Temel değerlerimiz davranışlarımıza ve eylemlerimize rehberlik eder. Bu değerler DNA’mızın bir parçasıdır ve misyonumuzu nasıl yürüttüğümüzün temelidir. Dünyada bir fark yaratmak isteyen sonuç odaklı bir insansanız, neden sizin için doğru olabileceğimizi düşünün.

Günümüzün zorlu sağlık hizmetleri ortamında, müşterilerimizin kaliteyi, verimliliği, güvenliği ve hasta sonuçlarını iyileştiren çözümlere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu ihtiyaçlar, müşterilerimizle birlikte sağlık hizmetlerini daha iyi hale getirmemiz için bize fırsatlar sunuyor.

MEDCON
[Kayıt Olun]
Kayıt Formu