Siemens Healthineers
“Sağlık Sektöründe Çığır Açan Yeniliklere Öncülük Ediyoruz. Herkes İçin. Her Yerde.”

Siemens Healthineers olarak sağlık sektörüne kesintisiz olarak getirdiğimiz çarpıcı inovasyonlarla, sağlık profesyonellerinin yüksek kaliteli bakım sunmalarını ve hastalar için mümkün olan en iyi sonucu elde etmelerini sağlıyoruz. Klinik karar verme ve tedavi yolları süreçlerinde kritik bir rol oynayan portföyümüz, in-vitro ve in-vivo diagnostikten görüntü kılavuzlu terapiye ve inovatif kanser tedavisine kadar uzanan geniş bir alanı kapsıyor.

Innovation Think Tank (ITT)

2005 yılında kurulan Innovation Think Tank (ITT), Siemens Healthineers ve ortaklık kurduğu çeşitli üniversite ve hastanelerdeki toplam 72 faaliyet lokasyonunda çeşitli programlar ve laboratuvarlar içeren küresel bir altyapıdır. ITT metodolojisi ile 16 yıldır global çapta interdisipliner ekipleri ile, sağlık alanında inovasyon yaşam döngülerine odaklanılmıştır.

ITT, ortak sağlık kuruluşlarının yeniden yapılanmasını ve zorlu sorunlarına ilişkin kuruma özel çözümler bulmalarını desteklemektedir. ITT Laboratuvarları, hastalık yolakları, radyoloji iş akışı optimizasyonu, dijital ikiz vb. gibi detaylı projeler ve paydaşların sürece dahil edilmesine ve açık inovasyon projelerini sürdürmektedir. ITT Sertifikasyon Programları, proje sergileri ve girişimcilere yönelik çeşitli etkinlikleri ile üzerinde çalışacak sürdürülebilir bir birlikte geliştirme ortamı sunmaktadır.

Tıbbi Görüntüleme

Tıbbi Görüntüleme

Laboratuvar Diagnostiği

Laboratuvar Diagnostiği

Dijital Sağlık Çözümleri

Dijital Sağlık Çözümleri

MEDCON
[Kayıt Olun]
Kayıt Formu