ROCHE
Kişiye Özel Sağlık Hizmetleri

125 yıldır sağlık ekosistemine değer katmak ve sağlık hizmetlerinde sürdürülebilirliği artırmak üzere çalışmalarını sürdüren Roche, tanı ve tedavide yenilikçi teknolojilere yön veriyor. Roche, tıbbın gelişiminde bir sonraki halka olarak görülen “kişiye özel sağlık hizmetleri”ne yönelik tanı ve tedavi çözümlerinin gelişimine de hız veriyor.

Onkoloji alanında bilimin ve teknolojinin gücünü birleştirerek yenilikçi tedaviler geliştirmeye odaklanan Roche, kanserin erken tanısının tedavi sürecinde çok önemli olduğuna dikkat çekiyor. Kanserin erken tanısı için kişinin herhangi bir belirtisi olmasa dahi kanser tarama testleri yaptırmasının önemini vurgulayan Roche, tedavi yöntemleri ve tedavi yolculuğu hakkında da detaylı bilgi sahibi olmasını amaçlıyor. Toplumun her kesiminde kansere dair farkındalığı artırmak amacıyla kanserden korunma yollarını, tedavi yöntemlerini ve kanserle mücadelede bilinmesi gereken her şeyi “Yaşam İçin”platformunun web sitesi ve sosyal medya kanallarından sunan Roche, 4 Şubat DünyaKanser Günü’nden başlayarak herkesi bu mücadeleye ortak olmaya çağırıyor.

Bu iletişim için başlattığı “Var mısın?” kampanyası ile halkı erken tanıya teşvik ederken hasta ve yakınlarına da seslenerek onlara bu yolculukta kişiselleştirilmiş tedavi ve çözümlerle, bütüncül ve kapsayıcı programlarla, teknoloji ve yeniliklerle eşlik etme sözü veriyor. “Var mısın?” kampanyası, farklı mecralardaki iletişimleriyle herkesi birlikte olmaya ve harekete geçirmeye davet ediyor.

MEDCON
[Kayıt Olun]
Kayıt Formu