MEDCON
[Medcon 2021]
Dijital Fuaye Alanı
ABBOTT
Ana Sponsor
Yaşamı Değiştiren Teknolojiler Yaratmak

Amacımız, insanların diyabetlerini yönetirken yaşadığı parmaklarındaki düzenli iğne ağrılarını gidermekten kalplerini izleyerek gerçek zamanlı bilgiyle hastaları doktorlara bağlamaya, kronik ağrı ve hareket bozukluklarını hafifletmekten sağlıklı bir tedarik sağlamak için dünya genelinde kan bağışlarının yarısını test etmeye kadar, yaşamı değiştiren sağlık teknolojilerini ihtiyaç duyan insanlara götürerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmektir. Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanıza yardım etme taahhüdümüz bu yöndedir.

DRAEGER
Yaşam için Teknoloji

1889’da Almanya Lübeck’te bir aile şirketi olarak kurulmuş, bugün beşinci neslinde dünya çapında medikal ve korunma teknolojileri alanlarında hizmet sunmaya devam eden lider firmayız.

“Akut Bakım Uzmanı” olarak kendimizi hastanelerde klinik sonuçları iyileştirmeye, maliyetleri yönetmeye, hasta deneyimini   geliştirmeye ve personel memnuniyetini sağlamaya adadık. Bu yüzden 131 yıldır hayatları korumak, desteklemek ve kurtarmaya   yardımcı olmak üzere hastanenin bütün alanlarına odaklanan teknolojiler ve çözümler üretmekteyiz. Ameliyathanede, yoğun   bakımda, yenidoğan bakımında veya acil müdahale hizmetlerinde Dräger ürünleri ve hizmetleri ile Akut Bakımı sürekli   iyileştirmeye yardımcı oluyoruz.

GE HEALTHCARE
Motion Free Technology

MEDCON
BOSTON SCIENTIFIC

Boston Scientific, 1979 yılında kurulmuş ve tüm dünyada yaklaşık 38.000 çalışanıyla Forbes ve Statista tarafından 2021’de Amerika’nın En Büyük İşvereni seçilmiştir. 120’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve yenilikçi ürünleri her yıl yaklaşık 30 milyon hastayı tedavi etmek için kullanılmaktadır. Girişimsel Kardiyoloji, Radyoloji ve Onkoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Elektrofizyoloji, Endoskopi, Üroloji ve Nöromodülasyon alanlarında medikal çözümler sunmaktadır. 16 üretim merkezinden dünyanın dört bir yanına 13.000’den fazla ürünü hastaların tedavisi için ulaştırmaktadır. Şirketimiz, her yıl Ar-Ge çalışmaları için yaklaşık 1 Milyar dolar yatırım yapmaktadır. Boston Scientific EMEA Bölgesi’ne bağlı Büyüyen Gelişen Pazarlar’ın (GEM) bir parçası olarak; Türkiye ve Orta Asya’da bulunan 8 ülkeyi İstanbul’daki merkezimizden yönetiyoruz. Üsküdar’da yer alan şirket merkezimiz içerisinde, üstün kalite standartlarıyla hizmet veren bir de depomuz bulunmaktadır. Boston Scientific, Ar-Ge’ye yılda yaklaşık 1 milyar dolar harcayarak tıbbi cihaz endüstrisinde Ar-Ge’ye yatırım yapan en iyi şirketlerden biri olarak kabul edilmektedir.

MEDCON
SIEMENS HEALTHINEERS

Siemens Healthineers olarak misyonumuz, sağlık hizmetlerini dijitalleştirerek sağlık hizmet sağlayıcılarını bu alanda güçlendirmek ve sundukları hizmetlere değer katmaktır. Bu doğrultuda hassas ve kişiselleştirilmiş tıbbı yaygınlaştırmak, bakım hizmetlerini dönüştürmek ve en iyi hasta deneyimlerini sunmak için yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Tıbbi Görüntüleme

Tıbbi Görüntüleme

Laboratuvar Diagnostiği

Laboratuvar Diagnostiği

Dijital Sağlık Çözümleri

Dijital Sağlık Çözümleri

PHILIPS
We’re With You

Royal Philips insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış, sağlıklı yaşam ve korunmadan teşhis, tedavi ve evde bakıma kadar her alanda sağlık döngüsünden daha etkili sonuçlar elde etmeye odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir. Philips entegre çözümler sunmak için ileri teknolojiden, klinik sonuçlardan ve tüketici iç görülerinden faydalanır. Genel Merkezi Hollanda’da bulunan Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideridir. Philips 2020’de 19,5 milyar Euro satış rakamına ulaşmıştır ve 100’den fazla ülkede yaklaşık 82.000 satış ve servis çalışanına sahiptir. Philips ile ilgili haberlere www.philips.com/newscenter adresinden ulaşabilirsiniz.

MEDCON
[Sponsor Olun]
Sponsorluk Formu

Hızlı İletişim Formumuzu Doldurun, Sponsorluk ve Kurumsal İletişim Ekibimiz Sizinle Hemen İletişime Geçsin.