Etkinlik Platformuna Giriş MEDCON 2022 11 – 13 Mart 2022 | Online “Sağlık, Bilim ve Teknoloji Zirvesi”
Ücretsiz Kayıt Olun!

Sağlık ve Teknoloji Alanında Geleceğe Yön Verecek Gelişmeleri Kamu ve Özel Sektörden Profesyonellerin, Akademisyenlerin Vizyonuyla Dinleyin

  MEDCON
  MEDCON NEDİR?
  Türkiye’nin En Büyük Sağlık, Bilim ve Teknoloji Zirvesi

  MEDCON 2017’den bu yana Ankara Üniversitesi çatısı altında T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Kalkınma Bakanlığı başta olmak üzere kamu ve idari kuruluşlarca desteklenerek her yıl; sağlık, bilim ve teknoloji olgularını en kapsamlı şekilde birleştiren ve sektörlerin geleceğine ışık tutan bir platformdur.

  Sağlık, bilim ve teknoloji alanlarında en güncel dinamikleri ve sektörlerin geleceğine dair en kapsamlı konuları akademisyenler, sektör liderleri ve uzmanlardan oluşan seçkin konuşmacılar eşliğinde katılımcılara aktaran MEDCON geçtiğimiz yıllar içerisinde hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısını katlayarak artırmıştır. Geniş Fuaye Alanı ve Zirve Oturumları ile sağlık sektörü ekosistemini ve akademiyi bir araya getiren MEDCON son iki yıldır, etkinlik çatısı altında gerçekleşen eş zamanlı farklı programlarla etki alanını genişleterek katılımcılarına aktif Network imkânı ve farklı sektörlerle bir araya gelme olanağını da sunmaktadır.

  Geleceğin dünyasına Sağlık, Bilim ve Teknoloji gözlüğüyle çok yönlü bir bakış açısıyla bakmak, bilgi, deneyim ve ilham paylaşmak için eş zamanlı dopdolu bir etkinlik programı ile 11-13 Mart tarihleri arasında yılın en büyük etkinliği MEDCON 2022’ye davetlisiniz.

  Katılımcı Profili

  • Bakanlıklar, Bakanlar ve Kamu Kurumlarının Üst Düzey Yetkilileri
  • Sağlık Alanında Faaliyet Gösteren Kamu Kuruluşları
  • Dünyanın En Büyük Global Sağlık ve Teknoloji Firmaları
  • Uzmanlık Alanlarında Türkiye’nin En İyi Doktorları
  • Türkiye’nin Köklü Sağlık Kuruluşlarının Yöneticileri ve Çalışanları
  • Sağlık Sektörü Vakıf ve Dernekleri
  • Mühendislik, Tıp, Eczacılık, Fen, Diş Hekimliği, Sağlık Bilimleri Fakülteleri
  • Türkiye’nin Alanında Uzman Seçkin Akademisyenler

  Ziyaretçi Profili

  Öncelikli katılımcı hedefimiz biyomedikal mühendisliği, tıp, eczacılık, elektrik ve elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, kimya mühendisliği, gıda mühendisliği, fizik mühendisliği, biyoloji, kimya, fizik, matematik, istatistik, beslenme ve diyetetik, çocuk gelişimi, odyoloji, ortez ve protez, sağlık yönetimi, hemşirelik, biyomedikal cihaz teknolojileri bölümlerinde halen öğrenimine devam eden 25.000’e yakın lisans öğrencisi ve diğer bölümlerdeki öğrenciler oluşturmaktadır.

  Daha sonra Türkiye’de bulunan; 107 IEEE öğrenci topluluğunun 20.000 üyesi, 81 Tıp Fakültesinin 60.000 üyesi, 45 Eczacılık Fakültesinin 15.000 üyesi, 17 Fen Fakültesinin 20.000 öğrencisi, 74 Sağlık Bilimleri Fakültesin 25.000 öğrencisi, 35 Biyomedikal Mühendisliğinin 10.000 öğrencisi, 130 Hemşirelik Lisans Programının 80.000 öğrencisi ve diğer katılımcı öğrenciler ile birlikte 150.000 öğrenci etkinliğimizin hedef kitlesidir.

  Tüm bunlara özel ve kamu personelleri, akademisyenler ve doktorlar da eklenerek yaklaşık 250.000 kişilik bir ekosistem hedeflenmektedir.

  MEDCON
  [ Neden Medcon?]
  MEDCON’da Neden Yer Almalısınız?
  MEDCON 2022’de kurumunuzla dünyanın en büyük sağlık, bilim ve teknoloji kurumları ile bir araya gelerek alanlarında ürettikleri çözümleri ve gelecek vizyonlarını dinleme, fikir ve ilham alışverişinde bulunacaksınız.
  MEDCON 2022 ayrıca MEDCON INNOVATION kapsamında tüm katılımcılarına, Türkiye’nin yerli global girişimlerini kurucularından ve üst düzey yetkililerinden dinleme, girişimciliğin geleceğine yön veren kurumlarla bir arada bulunma fırsatı sunuyor.
  MEDCON 2022’de içinde bulunduğumuz pandemi koşullarında zorunlu bir gelişim sürecinde teknoloji ve bilimle en yüksek temas halinde bulunan sağlık sektörünü ve ekosistemin oyun kurucularını yakından tanıyacaksınız.
  Dijital EXPO+ alanının yanı sıra online olarak da gerçekleşecek MEDCON 2022’de Türkiye’nin 81 ilinden uzman akademisyenlerin, doktorların, kamu ve özel sektör personellerinin ve binlerce üniversite öğrencisinin bir araya geleceği yılın en büyük sağlık ve teknoloji etkinliğinin bir parçası olacaksınız.
  SPONSORLAR

  Türkiye’nin Tek En Geniş Kapsamlı Sağlık, Bilim ve Teknoloji Etkinliğinde Kurumunuzla Sponsor Olarak Yer Alın.

  MEDCON
  DAVET MEKTUBU

  2016-2017 eğitim öğretim yılında IEEE Ankara Üniversitesi EMBS tarafından ilki düzenlenen MEDCON Kongresi son üç yıldır Ankara Üniversitesi çatısı altında “Türkiye’yi Teknoloji ile İyileştiren Zirve” sloganıyla MEDCON Sağlık Bilim ve Teknoloji Zirvesi adını alarak sağlığın geleceğine ışık tutmak adına oturumlar ve söyleşilerle kapsamlı bir sektörel etkinlik olarak hayata geçmektedir. MEDCON, son yılında aldığı etkileşim ve katılım sayısıyla “Orta Doğu’nun En Büyük Sağlık Zirveleri” arasında yerini almıştır. Sağlık sektöründe Türkiye’nin en yoğun katılımlı ve en yüksek etkileşimli online etkinliği olarak listenin zirvesine adını yazdırmıştır. T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı başta olmak üzere sektörün lokomotifi olan kamu kuruluşları, Ankara Üniversitesi başta olmak üzere ülkenin en prestijli üniversiteleri, bu kurumlarda eğitim öğretimini devam ettiren öğrencileri ve sağlık sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek MEDCON 2022’de sektörün en önemli konularına odaklanacağız.

  Gelecek sağlık teknolojilerini dinleyeceğimiz 20 MEDCON SUMMIT Oturumu, katılımcı kurumların üst düzey yetkililerini ağırlayacağımız 10 MEDCON STAGE canlı yayını, katılımcı firmalardan yetkililerle randevulu sistemle online toplantılar yapabileceğimiz MEDCON FUTURE TALKS, sağlık kuruluşlarının dijital stantlar oluşturarak kurumlarını tanıtacakları MEDCON EXPO+, start-up ve öğrenci projelerine yer vereceğimiz MEDCON INNOVATION ve tüm ziyaretçilerin birbiri ile bire-bir görüşme yapabileceği MEDCON MEET-UP ile sağlığın geleceğine anlamlı bir dokunuş yapacağız.

  11 – 13 Mart 2022 tarihlerinde sektörün en kapsamlı Online buluşmasına sizleri de bekliyoruz.

  Ankara Üniversitesi Güneş Öğrenci Topluluğu Başkanı | MEDCON Genel Koordinatörü

  Muhammed Can DAMA

  MEDCON 2022 Zirve Programı

  MEDCON
  Etkileşimli Etkinlik Platformu Deal Room İle Tanışın!
  DEAL ROOM

  MEDCON 2021’de olduğu gibi MEDCON 2022 Online etkinliğimiz için de platform iş ortağımız Deal Room üzerinde etkinlik tasarımı sürecimiz başladı. Sektörün en başarılı bütünsel etkileşimli etkinlik platformlarından biri olan Finlandiya merkezli Deal Room ile online / hibrit ya da yüz yüze etkinlikler gerçekleştirmek mümkün.

  Etkinliğin gerçekleşme şekli fark etmeksizin sistem üzerinde tüm katılımcılar kendi özelleştirilmiş profilleri ile birbirlerini görebilir, gerçekleşen oturumları ve etkinlik akışını takip ederken birebir ve yuvarlak masa toplantıları organize edebilir ve etkinlik boyunca kişisel olarak takip edebilecekleri takvimle networking yapma olanağına sahip olabilir.

  MEDCON 2022 katılımcıları Deal Room platformunun sağladığı dijital stant alanları ile proje sunumları ve kurumsal iletişim için katılımcı kurumlar ve sponsorlar B2B etkileşim ve iletişim için platformun networking sisteminden yararlanabilir.

  MEDCON 2022’de 11 – 13 Mart tarihlerinde aktif olacak sistemle katılımcılar hem SUMMIT oturumlarını takip edebilir, hem FUTURE TALKS konuklarının yuvarlak masa toplantılarına katılabilir hem de MEET – UP konseptinde birebir toplantılar talep edebilir.

  DEAL ROOM

  Platformu Yakından İncemek İçin

  MEDCON
  "SAĞLIK” SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ

  Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde sektör paydaşları, global ve ulusal kurumların temsilcileri, kamu ve akademisyenlerin aktif katılımı ile sektörün geleceğine yön verecek öğrencilerin bir araya geldiği Orta Doğu’nun en büyük sağlık, bilim ve teknoloji etkinliği ile yapılan tüm oturumlar, toplantılar ve üretilen içerikler ile ortaya 360 Derece bir sağlık sektörü analizi çıkartmak ve geleceğe yönelik bir bütünsel “Sağlık” vizyonu ortaya koymak MEDCON 2022’nin temel hedefidir.

  MEDCON “SAĞLIK” YAKLAŞIMI
  • Teşhis ve Tedavi Sistemleri
  • Terapötik Sistemler
  • Sağlık ve Biyoenformatik Sistemleri
  • Teknoloji ve Metodoloji
  • Biyomedikal Görüntüleme ve Görüntü İşleme
  • Biyomedikal Sinyal İşleme
  • Biyomedikal Sensör ve Sistemler
  • Kalp Akciğer Sistemi
  •  Nöromühendislik
  •  Biyorobotik
  • Biyonanoteknoloji ve Biyomikro-Elektromekanik Sistemler
  • Sağlık Alanındaki İnovasyonlar İçin Çevrimsel Mühendislik
  • Hesaplamalı Biyoloji ve Fizyom
  • Sağlıkta Teknoloji Girişimleri ve Gelişen Yeni Teknolojiler gibi Teknik İlgi
   Alanları üzerine odaklanan bütünsel, gelecek odaklı ve gelişimci bir sağlık ekosistemi yaklaşımıdır.
  Medcon
  [Yeni ne var?]
  Blog
  MEDCON
  [Ücretsiz Kayıt Olun]
  Kayıt Formu