GE HEALTHCARE
Geleceğin Sağlık Teknolojilerini Üretiyoruz

GE Healthcare, New York’ta kurulu ve merkezi Chicago, Illinois’de bulunan çok uluslu Amerikan holdingi General Electric’in bir yan kuruluşudur. 2017 yılı itibarıyla şirket, tıbbi görüntüleme prosedürlerinde kullanılan görüntüleme yöntemleri için tanısal görüntüleme cihazları ve radyofarmasötiklerin üreticisi ve dağıtıcısıdır.

GE Healthcare tanısal görüntüleme cihazları ve radyofarmasötiklerin üreticisi ve dağıtıcısı olmanın yanı sıra manyetik rezonans görüntüleme prosedürlerinde kullanılan ajanlar ve boyaların da üretimini sağlamaktadırç GE Healthcare ayrıca CT görüntü makineleri dahil tıbbi teşhis ekipmanı da üretmektedir. Tıbbi teşhis, görüntüleme ve bilgi teknolojileri için Sağlık teknolojisi geliştirir. Şirket 1994 yılında kurulmuştur ve 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. GE Healthcare, General Electric’in bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

Lider bir tıbbi teknoloji ve tanılama geliştiricisi olan GE Healthcare, klinisyenlerin Edison zeka platformu ile desteklenen akıllı cihazlar, veriler, analizler, uygulamalar ve hizmetler yoluyla daha fazla bilgiye dayalı kararı daha hızlı bir biçimde vermesine olanak tanır.

 2021’de GE, yapay zeka tabanlı yazılım oluşturmak için Spectronic Medical ile de bir işbirliğine başlamıştır.

MEDCON
[Kayıt Olun]
Kayıt Formu