MEDCON
[MEDCON 2022]
Orta Doğu ve Türkiye’nin En Yüksek Katılımlı Sektör – Öğrenci Buluşması
MEDCON
[MEDCON 2022]
Hedef Rakamlar
18000+
Ziyaretçi
100+
Konuşmacı
100+
Partner Kurum
50+
Sponsor
MEDCON
[MEDCON 2022]
Sizleri Neler Bekliyor?

2021 Nisan ayında 10.000+ kişinin online katılımı ile gerçekleşen MEDCON 2022’de kamu, akademi, global sektör lideri kurumlar ve geleceğin sektör liderleri olacak öğrenciler yılın en büyük etkinliğinde bir araya geliyor.

Expo+
Tüm etkinlik bileşenleri ve aktivitelerin yer alacağı tamamen online olarak tasarlanmış dijital fuar alanıdır. Sponsorlarımız web sitemiz üzerinde ve etkinliğin gerçekleştiği online platform üzerinde tasarlanan dijital stant alanında kurumsal kimlik ve içerikleri ile yer alacaktır.
MEDCON SUMMIT
MEDCON 2022’nin ana etkinliği MEDCON Summit “Sağlık, Bilim ve Teknoloji Zirvesi” çatısı altında sektör liderleri, kamu, özel sektör ve akademiden uzmanlar birbirinden ilgi çekici konu başlıklarında yılın en büyük ve kapsamlı zirve oturumlarında online olarak bir araya gelecek.
MEDCON INNOVATION
Etkinliğin gerçekleştirileceği Online Etkinlik platformu DealRoom içerisinde konumlanan sağlık ve teknoloji girişimciliği ekosisteminden start-up ve öğrenci projelerinin yer alacağı dijital fuar alandır. Proje sunumları, ekosistem görüşmeleri B2B toplantılar için sistemin meet-up özelliğinden faydalanılabilecektir.
MEDCON STAGE
Etkinlik boyunca her gün Instagram hesabımız üzerinden yapılacak konuklu canlı yayınlar ve atölye çalışmaları konseptidir. Girişimcilik, Kariyer ve Sosyal başlıkları altında etkinliğin üç gününde de MEDCON moderatörleri interaktif canlı yayınlarda konuklarını ağırlayacaklardır.
MEDCON FUTURE TALKS
Sponsorlarımız ve kurumsal partnerlerimizin konuk olarak belirlediği isimlerin üç gün boyunca kendi belirledikleri takvimle hem öğrenci - sektör hem B2B ve kamu - sektör ilişki ağında birebir görüşmeler yapabileceği etkinlik bileşenidir. Konuklar ek olarak grup buluşmaları yapmak için ”Yuvarlak Masa” toplantıları organize edilebilir.
MEDCON MEET-UP
Üniversite öğrencileri ile akademisyenleri, sektör liderlerini ve uzmanları bir araya getirecek mini online buluşmalardır. Webinar sistemi üzerinden öğrenciler sektör liderlerinden randevu talebinde bulunabilecek ve network yapabilecekler.
MEDCON
[Medcon 2022]
Destekleyen Kurumlar

MEDCON 2022 Zirve Programı

MEDCON
[Ücretsiz Kayıt Olun]
Kayıt Formu