DRAEGER
Yaşam İçin Teknoloji

Metin: Aile şirketi olarak 1889 yılında Almanya’nın Lübeck şehrinde kurulan Dräger, beş nesil boyunca gelişerek halka açık küresel bir şirket haline gelmiştir.

Dünyanın her yanında kullanılan Dräger teknolojisi, yaklaşık 50 ülkede 15.000’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve 190’dan fazla ülkede temsil edilmektedir.

Dräger, dünyanın her yanındaki hastane, itfaiye, maden v.b. sektörlerde çalışan insanlar için medikal ve güvenlik teknolojisi üretimi yapan; onların hayatlarını koruyan, destekleyen ve kurtaran uluslararası bir aile şirketidir. 1889 yılında Almanya’nın Lübeck şehrinde kurulan Dräger, beş nesil boyunca gelişerek halka açık küresel bir şirket haline gelmiştir. Dünyanın her yanında kullanılan Dräger teknolojisi, yaklaşık 50 ülkede 15.000’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve 190’dan fazla ülkede temsil edilmektedir.

130 yıldır ‘Yaşam için Teknoloji’ ilkesini savunur. Çevreyi korumanın, kural ve düzenlemelere uymanın önemi sürekli belirtilir. İnsanlara adil davranılır ve insan haklarına saygı gösterir. Herkesin yaşamını biraz daha iyi hale getirmeyi sorumluluk haline getiren Draeger daima ürünlerinin daha kolay kullanılır, daha güvenli ve daha verimli hale getirmeye çalışıyor. Yeni teknolojileri ve fırsatları takip ediyor bunu kalite ile birleştirerek onlara hayatlarını emanet eden müşterileri için en iyi işi yapıyor.

MEDCON
[Kayıt Olun]
Kayıt Formu