[Online Platform]
Deal Room ile Tanışın!

MEDCON 2021’de olduğu gibi MEDCON 2022 Online etkinliğimiz için de platform iş ortağımız Deal Room üzerinde etkinlik tasarımı sürecimiz başladı. Sektörün en başarılı bütünsel etkileşimli etkinlik platformlarından biri olan Finlandiya merkezli Deal Room ile online / hibrit ya da yüz yüze etkinlikler gerçekleştirmek mümkün. Sıradışı bir etkinlik deneyimi için MEDCON 2022’ye davetlisiniz! 11 – 13 Mart tarihlerinde Orta Doğu’nun en kapsamlı Sağlık, Bilim ve Teknoloji etkinliğinde siz de yerinizi almak için hemen ücretsiz online kaydınızı yaptırın!

Paralel Oturumlar

Platform üzerinde etkinlik sürecinde eş zamanlı paralel oturumlar gerçekleştirilebilmektedir. Her katılımcı kendi takvimine eklediği oturumları kolayca takip edebilmektedir.

Networking

Benzersiz bir networking imkânı ve birebir toplantı deneyimi kesintisiz bir şekilde sunulmaktadır. Katılımcılar takvimlerine göre birebir toplantılarla network geliştirebilmektedir.

Dijital Stantlar

Dijital fuar stantları ile platform üzerinde etkinlik katılımcısı kurumların B2B ve B2C etkileşim kurdukları alanlar ve sponsorlara özel içerikler yaratılabilmektedir.

Toplantı Olanakları

Hem etkinlik katılımcılarının birbirlerinin etkinlik takvimine uygun şekilde birebir meet-uplar yapabilmesi hem de çoklu katılımla yuvarlak masa toplantıları yapmak mümkündür.

MEDCON 2022 Dijital Altyapı ve Platform Sponsoru

“Deal Room”

Rakamlarla
Deal Room
300000+
Kullanıcı
40+
Ülke
1000+
Etklinlik
5+
Kıta

Online / Hibrit / Yüz Yüze Etkinliklerde All – In – One Yaklaşımla:

  • 5 Kıtada 40’tan fazla ülkede 1.000+ etkinlik gerçekleşti.
  • Veri Analitiği Sistemi ile tüm etkinliklerin detaylı kitle etkileşim raporları oluşturuldu.
  • Dijital Fuar Alanı ile kullanıcılara B2B etkileşim ve marka iş birliği imkânı sağlandı.
  • 300.000+ tekil kullanıcı ile uluslararası seviyede güçlü bir networking ağı oluşturuldu.