MEDCON
[Medcon 2022]
EXPO+ Fuaye Alanı
ABBOTT
Ana Sponsor
Yaşamı Değiştiren Teknolojiler Yaratmak

Amacımız, insanların diyabetlerini yönetirken yaşadığı parmaklarındaki düzenli iğne ağrılarını gidermekten kalplerini izleyerek gerçek zamanlı bilgiyle hastaları doktorlara bağlamaya, kronik ağrı ve hareket bozukluklarını hafifletmekten sağlıklı bir tedarik sağlamak için dünya genelinde kan bağışlarının yarısını test etmeye kadar, yaşamı değiştiren sağlık teknolojilerini ihtiyaç duyan insanlara götürerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmektir. Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanıza yardım etme taahhüdümüz bu yöndedir.

GE HEALTHCARE
World Class Service
JANSSEN
Platin Sponsor

Janssen’de,hastalıkların geçmişte kaldığı bir gelecek yaratıyoruz. Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi olarak, hayal ettiğimiz bu geleceğin hastalar için gerçeğe dönüşmesi amacıyla durmaksızın çalışıyoruz. Bu yolda hastalıklarla mücadelede bilimin, hastaların tedaviye erişimini artırmada zekamızın ve umutsuzluğu iyileştirmek için kalbimizin gücüyle hareket ediyoruz. En büyük farkı yaratabileceğimizi düşündüğümüz tedavi alanlarına odaklanıyoruz. Aktif faaliyet gösterdiğimiz alanlar: Onkoloji-Hematoloji, İmmünoloji, Merkezi Sinir Sistemi, Bulaşıcı Hastalıklar, Pulmoner Hipertansiyon ve Kalp-damar ve Metabolizma Hastalıklarıdır.

MEDCON
SIEMENS HEALTHINEERS

Siemens Healthineers olarak misyonumuz, sağlık hizmetlerini dijitalleştirerek sağlık hizmet sağlayıcılarını bu alanda güçlendirmek ve sundukları hizmetlere değer katmaktır. Bu doğrultuda hassas ve kişiselleştirilmiş tıbbı yaygınlaştırmak, bakım hizmetlerini dönüştürmek ve en iyi hasta deneyimlerini sunmak için yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Tıbbi Görüntüleme

Tıbbi Görüntüleme

Laboratuvar Diagnostiği

Laboratuvar Diagnostiği

Dijital Sağlık Çözümleri

Dijital Sağlık Çözümleri

DRAEGER
Yaşam İçin Teknoloji

Aile şirketi olarak 1889 yılında Almanya’nın Lübeck şehrinde kurulan Dräger, beş nesil boyunca gelişerek halka açık küresel bir şirket haline gelmiştir. Dünyanın her yanında kullanılan Dräger teknolojisi, yaklaşık 50 ülkede 15.000’den fazla kişiyi istihdam etmekte ve 190’dan fazla ülkede temsil edilmektedir.

130 yıldır ‘Yaşam için Teknoloji’ ilkesini savunur. Çevreyi korumanın, kural ve düzenlemelere uymanın önemi sürekli belirtilir. İnsanlara adil davranılır ve insan haklarına saygı gösterir. Herkesin yaşamını biraz daha iyi hale getirmeyi sorumluluk haline getiren Draeger daima ürünlerinin daha kolay kullanılır, daha güvenli ve daha verimli hale getirmeye çalışıyor. Yeni teknolojileri ve fırsatları takip ediyor bunu kalite ile birleştirerek onlara hayatlarını emanet eden müşterileri için en iyi işi yapıyor.

STRYKER
#WeAreStryker

Stryker, dünyanın önde gelen tıbbi teknoloji şirketlerinden biridir ve müşterileriyle birlikte sağlık hizmetlerini daha iyi hale getirmek için çalışmaktadır. Şirket, Ortopedi, Medikal ve Cerrahi ile Nöroteknoloji ve Omurga alanlarında hasta ve hastane sonuçlarını iyileştirmeye yardımcı olan yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Temel değerlerimiz davranışlarımıza ve eylemlerimize rehberlik eder. Bu değerler DNA’mızın bir parçasıdır ve misyonumuzu nasıl yürüttüğümüzün temelidir. Dünyada bir fark yaratmak isteyen sonuç odaklı bir insansanız, neden sizin için doğru olabileceğimizi düşünün.

MEDISPO
Tıbbi Ürünlerde Gelişmiş Teknoloji

Tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatı ve tıbbi cihaz tasarımı alanlarında 1997 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan MEDİSPO, EN ISO 9001 ve EN ISO 13485 standartlarında ve kendi markası ile üretim yapmaktadır. Tüm ürün grupları CE markası kullanım yetkisine  sahiptir.

Ürün portföyünde uzatma setleri, infüzyon pompa setleri, kemoterapi setleri, valfli ve filtreli setler gibi onkoloji, yoğun bakım, görüntüleme ve diğer benzer hastane servislerinde kullanılan tek kullanımlık setlerini bulunduran Medispo Medikal, müşterilerin özel set taleplerini de karşılayabilecek esnek üretim sistemi ve metodolojisi sayesinde fark yaratmaktadır.

PHILIPS
Yaşam İçin Teknoloji

Philips, insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış, sağlıklı yaşam ve korunmadan teşhis, tedavi ve evde bakıma kadar her alanda sağlık döngüsünden daha etkili sonuçlar elde etmeye odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir.

Philips entegre çözümler sunmak için ileri teknolojiden, klinik sonuçlardan ve tüketici iç görülerinden faydalanır. Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideridir.

NÜVE
Yarım Asırlık Deneyim
MEDCON
[Kayıt Olun]
Kayıt Formu