ABBOTT
Çığır Açan Teknolojiler

Abbott insanların sınırsız olasılıklarla dolu daha sağlıklı hayatlar yaşamasına yardımcı olan tanı, tıbbi cihazlar, beslenme ve markalı jenerik ilaçlarda– çığır açan ürünleri geliştirir. Bugün, 113.000 kişi olarak hizmet veren 160’yi aşkın ülkede sağlığa kalıcı bir etki yaratmak için çalışmaktadır.

1888 yılında, doktor ve eczane sahibi Dr. Wallace C. Abbott, hastalara ve onların bakımını sağlayan doktorlara daha etkili terapi sunma amacıyla, doğru ve bilimsel olarak formüle edilmiş ilaçlar üretmeye başlamıştır. Dr. Abbott’un öncü liderliği altında, artan küresel sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için tıbbi araştırmanın yeni alanlarını destekleyerek büyüyen şirket, bilimsel eczacılık uygulamasının kurucuları arasında yer almıştır. Sürekli hem bilimsel hem de coğrafi yeni alanlara girerek, dünyada hep daha fazla insanın daha sağlıklı yaşamlar sürmesine yardımcı olan köklü bir gelenek inşa etmektedir.

Çığır açan tıbbi teknolojiler ile kalbinizi sağlıklı tutma, diyabetlilerin daha sağlıklı, aktif ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olma, sağlığınızı daha iyi yönetmek için kesin, zamanında bilgi sunma, hareket bozuklukları ve kronik ağrı tedavisine yönelik yenilikçi çözümler, hayatın her evresinde bedeninizi besleme ve önemli tedavi alanları ve yenilikçi ürünler ile insanların yaşamına etki etmektedir.

Abbott teknolojileriyle insanların en iyi yaşamı sürdürmelerine yardım etmek amacıyla daha iyi çözümler sunmak için dünyadaki değişimlere uyum sağlıyor ve hızlıca yanıt vermektedir.

MEDCON
[Kayıt Olun]
Kayıt Formu